EnglishGermanRussianUkrainian

Вініри - легкий шлях до Вашої бездоганної усмішки

Посмішка на мільйон доларів! Сьогодні це вже не голлівудська екзотика. Білосніжна усмішка стала візитною карткою успішної людини. Дослідження довели, що посмішка сама по собі на багато що здатна. Вона привертає увагу і викликає довіру до її власника. Але якщо Ваша посмішка ще й бездоганна, то перед Вами просто неможливо встояти.

Якщо Ваша посмішка поки ще не ідеальна, то на допомогу прийде естетична стоматологія. Технології застосування вінірів забезпечують сяючу посмішку. Але це не тільки красиво, а ще й абсолютно нешкідливо для здоров'я зубів. Тепер про все по порядку.

Коли застосовуються вініри

Вініри - це ультратонкі порцелянові або композитні пластинки, які виготовляються в зуботехнічній лабораторії і служать заміщенням шару емалі зуба. На відміну від коронок, вініри покривають не весь зуб, а тільки його фронтальну частину.

Вініри підходять для вирівнювання поверхні зуба або його кольору, коли інші способи, наприклад відбілювання неприпустимі. Цей метод протезування не може бути використаний при неправильному прикусі, при заняттях екстремальними видами спорту (наприклад бокс) або відсутності жувальних зубів.

Як ставлять вініри

Вініри фіксуються на передню поверхню зубів, які знаходяться в «зоні посмішки» або ще кажуть в «лінії усмішки». Залежно від того, наскільки Ви широко посміхаєтеся, це XNUMX-XNUMX зубів верхнього і нижнього ряду. При дизайні вінірів ми також враховуємо десятки різних параметрів і індивідуальних особливостей будови обличчя кожної людини. При необхідності вініри можна комбінувати з коронками - коли на одні зуби ставляться вініри, а на інші коронки. Тут важливо, щоб вони були виконані з одного матеріалу.

Підібрати індивідуальне рішення, що враховує всі Ваші побажання і особливості, допоможуть наші фахівці. Адже нова посмішка може повністю змінити Ваше життя!

Підготовка перед установкою вінірів на зуби

Перед установкою вінірів проводять певну підготовку:

  • Комп'ютерна фото діагностика і оцінка лікарем ключових естетичних і функціональних параметрів
  • Аналіз діагностичних даних (рентген або комп'ютерна томографія) дає можливість приймати правильні рішення в процесі лікування
  • Важливо зробити професійну чистку зубів, так як вона допомагає правильно підібрати колір вінірів, дає можливість лікарю переконатися у відсутності ранніх форм карієсу і позитивно впливає на стан ясен.

Переваги установки вінірів

Установка вінірів - це інноваційне і надійне рішення естетичної задачі. У наших клініках використовуються найпередовіші технології. Матеріали, з яких створюються вініри, біосумісні і повністю імітують природні властивості тканин зуба.

Ми дбаємо про те, щоб уже на шляху до своєї ідеальної усмішки, Ви отримували максимум позитивних емоцій. Для Вас процедура проходить легко і комфортно на кожному етапі. Адже командна робота, професіоналізм і унікальна система знань фахівців «Німецької стоматології» забезпечує кращий результат в максимально тривалій перспективі.

Наше завдання - це турбота про Вашу усмішку! Саме тому наші пацієнти стають нашими друзями і з задоволенням розповідають про нас. Якщо ми ще не знайомі, то будемо щасливі познайомити Вас з нашою командою та прикладами наших робіт.

І завжди з задоволенням відповімо на всі питання. Для цього залиште свій номер телефону, натиснувши на іконку телефону справа внизу екрану - ми передзвонимо Вам і підберемо зручний для Вас час візиту на консультацію.

Будемо раді бачити Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:

  • Вул. Обсерваторна, 7 (недалеко від Львівської площі і Золотих воріт)
  • Вул. Драгомирова, 16б (Новопечерські Липки)

Посміхайтеся частіше. Завжди!

Познайомитися з усією командою «Німецької стоматології».

Наші роботи
Подивитися всі роботи наших фахівців.

Вартість установки коронок і вінірів

Коронка (З цільної кераміки) 20 400 (600 євро)
Вінір  (Ультратонка керамічна пластинка на передній зуб) 27 200 (800 євро)

Подивитися всі ціни клініки «Німецька стоматологія».

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK