EnglishGermanRussianUkrainian

Протезування зубів за допомогою коронок

Відкрита посмішка, яка передає позитивні емоції і дарує настрій, є невід'ємним атрибутом життя щасливої і успішної людини. Люди, які посміхаються широко і з задоволенням - оптимісти по життю. А численні дослідження підтверджують, що красива посмішка викликає довіру у співрозмовника, дає переваги при прийомі на роботу або укладення угод, а також допомагає керувати враженням про себе.

Сучасна стоматологія дає можливість кардинально змінити свою зовнішність, настрій і ставлення до життя, просто отримавши можливість посміхатися красивою і здоровою посмішкою. Залежно від індивідуальних показань відновити естетику посмішки і функціональні властивості зубів можна за допомогою коронок і вінірів. Давайте поговоримо про коронки.

Коли застосовуються коронки

Коли зруйнована велика частина зуба, а корінь знаходиться в хорошому стані, без пошкоджень і тріщин, в таких ситуаціях встановлюють коронки. Якщо у Вас зараз саме така ситуація, то установка коронки на зуб дозволить знову посміхатися відкрито і природно. Погодьтеся, що це сильно впливає на впевненість людини в собі.

Як відбувається установка коронки на зуб

На першому етапі важливо провести лікування карієсу і професійну чистку зубів.

Відразу після цього можна переходити до дизайну коронки і Вашої посмішки. Якщо мова йде про зміну зубного ряду і форми зубів за допомогою коронок, то виготовляється прототип майбутніх зубів з воску. В такому випадку можна на тимчасових коронках відпрацювати як важливі фізичні параметри, так і естетичні.

Наступний етап - підготовка зуба для установки коронки. Робиться відбиток з верхньої і нижньої щелепи, виготовляється 3-D модель і приміряється коронка. Коли примірка пройшла вдало, то проводиться установка постійної коронки.

Як підбираємо види коронок

У нашій практиці ми застосовуємо самі передові технології, які вирішують естетичні завдання максимально ефективно. Як правило, це цільнокерамічні коронки. У рідкісних випадках, металокерамічні.

Спираючись на багаторічний досвід, знання та побажання пацієнта, наші фахівці підберуть оптимальний варіант. Постійне навчання і вивчення останніх розробок в сфері стоматології нашими фахівцями гарантують Вам можливість отримати кращий результат.

Ваша посмішка і довіра - це наша робота!

Переваги установки коронки на зуб

Установка коронки на зуб дозволяє вирішити відразу два завдання: естетика зуба і відновлення його функціональних властивостей. Безперечно, до переваг відноситься можливість установки коронки на наявний корінь зуба. Це виключає втручання в щелепну кістку і скорочує час відновлення зубного ряду.

Як зробити вибір?

Правильний вибір способу протезування зубів можна зробити тільки маючи всю інформацію про пацієнта. Індивідуальний підхід і широкий вибір матеріалів для протезування дозволяють вирішувати будь-які, навіть дуже складні проблеми. Консультація фахівця дозволить визначитися з методом відновлення зубного ряду. Всі види протезування зубів виконуються в чіткі терміни, без будь-якого дискомфорту.

Як бачите, зробити крок до особистої впевненості, красивої усмішки і позитивних змін в житті - дуже просто.

Наші експерти щодня застосовують нові знання, методики і матеріали на практиці. Саме тому нас рекомендують своїм знайомим і друзям. А наші клініки стають місцем зустрічі друзів тільки з хороших приводів!

Якщо у Вас залишилися питання, то ми будемо раді відповісти на них. Залиште свій контактний телефон, натиснувши справа внизу екрану на іконку телефону - ми передзвонимо і запишемо Вас на консультацію до фахівця.

 

Зустрітися з командою та прикладами наших робіт.

Наші клініки «Німецька стоматологія» розташовані в центральних частинах міста:

- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку, недалеко від Львівської площі і Золотих воріт)

- вул. Драгомирова, 16-б (Новопечерські Липки)

І посміхайтеся частіше!

Познайомитися з усією командою «Німецької стоматології».

Наші роботи

Подивитися всі роботи наших фахівців.

Вартість установки коронок і вінірів

Коронка цільнокерамічна, Експерт-класу 27 200 (800 євро)
Коронка цільнокерамічна, високоестетична 20 400 (600 євро)
Коронка  металокерамічна, класична 10 200 (300 євро)

Подивитися всі ціни клініки «Німецька стоматологія».

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK