EnglishGermanRussianUkrainian

Професійна гігієна порожнини рота

Білосніжна і здорова усмішка - це не тільки впевненість у своєму здоров'ї та красі. Сьогодні вона вже є візитною карткою успішної людини. Ви створюєте позитивне враження співрозмовника вже при першому погляді. Ваша красива посмішка допомагає керувати враженням про себе. Ми переконані в цьому!

Для того, щоб Ваша посмішка завжди була ідеальною їй теж потрібен догляд. Як же зберегти або повернути усмішці колишню красу?

Щодня їжа, кава, чай, куріння залишають на зубах наліт, який навіть при правильному щоденному чищенні зубів не завжди вдається прибрати. Згодом цей наліт твердне і перетворюється на зубний камінь. Процес цей не швидкий, але відбувається кожен день.

Для збереження здорової усмішки необхідно вчасно позбуватися від нальоту і зубного каменю

Чому важливо прибирати наліт і зубний камінь

Зубний камінь створює сприятливе середовище для хвороботворних бактерій, що викликають запальні захворювання порожнини рота, в тому числі карієс і пародонтит. Поступово збільшуючись, він опускається вглиб зубної лунки, утворюючи пустоти або пародонтальні кишені. В результаті зуб втрачає стійкість, починає хитатися і може випасти.

Зубний наліт, джерело інфекції не тільки для ротової порожнини, але і для всього організму.

Саме тому профілактичний огляд і чистка зубів важливі як для дорослих, так і для дітей. Дитячі зуби ще формуються і від того, як Ви будете стежити за ними зараз буде залежати якою буде посмішка Вашої дитини через певну кількість років.

Чистка методикою Air-Flow

Чистка методикою Air-Flow

Як позбутися від зубного нальоту і зубного каменю

Зняття зубного каменю є першим етапом професійного чищення зубів. Проводиться воно лікарем-гігієністом спеціальними інструментами. Процедура абсолютно безпечна для емалі зубів. Зуби освітлюються і набувають свій первозданний колір. Після зняття зубного каменю проводиться полірування і мінералізація зубів.

В результаті Ви прибрали причини виникнення карієсу. А ще професійна чистка зубів може навіть повернути природній відтінок і гладкість зубів.

Більш детально про всі етапи проведення професійного чищення зубів Ви можете дізнатися в цій статті

Як часто проводити професійну чистку зубів і чому

Згідно з рекомендаціями міжнародної асоціації стоматологів проходити професійну гігієну порожнини рота необхідно один раз на півроку, це дозволяє своєчасно попередити розвиток карієсу і його ускладнень на ранній стадії.

Регулярний професійний догляд за зубами необхідний як дорослим, так і дітям.

Візьміть собі за гарну звичку кожні півроку проводити профілактичний огляд і професійну чистку зубів. Покажіть дитині приклад і запишіться всією сім'єю.

Також обов'язково проводити чистку зубів перед встановленням коронок або вінірів, оскільки вона дозволяє правильно підібрати колір і якісно виконати роботу по установці коронки або вініра.

Що обов'язково ми зробимо для Вашого здоров'я?

Не менш важливими, при проведенні професійного чищення зубів, є індивідуальні рекомендації лікара гігієніста: підбір засобів по догляду за порожниною рота, складання плану профілактичних заходів, навчання правилам щоденної гігієни.

Всі ці рекомендації Ви отримуєте при візиті до нас. Як і комплімент від клінік «Німецька Стоматологія» ті, хто робить чистку зубів регулярно і піклується про своє здоров'я, має спеціальну вартість на професійну гігієну ротової порожнини.

Якщо у Вас залишилися питання, ми із задоволенням допоможемо Вам отримати всі відповіді.

Залиште свій номер телефону, натиснувши на іконку телефону в правому нижньому кутку.

Ми зв'яжемося з Вами і підберемо зручний час та дату для консультації.

 

Будемо раді бачити Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:
- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку)
- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)
Посміхайтеся частіше! Вам це личить!

Більш докладно про професійний догляд Професійний догляд за порожниною рота ви можете дізнатися тут

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK