EnglishGermanRussianUkrainian

Відбілювання зубів

Доведено, що люди з білосніжною посмішкою виглядають молодшими на свій вік. А також, сяюча посмішка підвищує статус свого власника в очах інших людей. Але з часом фарбувальні речовини з їжі проникають в поверхню емалі і змінюють її колір. Відбілювання зубів дозволяє повернути свіжість і красу Вашій посмішці.

Їжа і шкідливі звички не єдині причини. На колір зубів накладає відбиток і загальне здоров'я організму. І якщо питання здоров'я всього організму вирішити швидко не так просто, то питання звичок можна вирішити дуже швидко.

Хороші звички: щоденний догляд за порожниною рота, регулярне відвідування лікаря для проведення професійної гігієни ротової порожнини, включаючи зняття зубного каменю та нальоту.

Погані звички: часте вживання кави, чаю та інших напоїв, які мають сильні фарбувальні здатності. Куріння у великій кількості.

Як виправити ситуацію

На допомогу прийде відбілювання зубів - унікальна стоматологічна процедура, яка дозволяє досягнути косметичного результату за короткий проміжок часу, зробивши Вашу посмішку білосніжною. Свідченням є наявність дисколоріта зубів або бажання зробити свої зуби світліше.

Професійне відбілювання зубів полягає в ряді заходів та передбачає розробку індивідуального курсу відбілювання стоматологом. Лікар, який проводить відбілювання зубів, контролює процес протягом усього часу, вносячи при необхідності корективи в зазначений курс.

Важливо знати!

Перед тим як проводити відбілювання зубів, обов'язковою умовою є консультація у лікаря-гігієніста і професійна чистка зубів. Необхідно видалити зубний наліт, камінь, над і підясенні відкладення, а також підібрати індивідуальні засоби гігієни для зміцнення емалі зубів.

 

Офісне ( «кабінетне») відбілювання зубів

Має зовсім інший принцип дії, ніж рекламовані зубні пасти, які обіцяють сліпучу посмішку. Дія «відбілюючих» паст полягає в абразивних властивостях самої пасти. При цьому, часто під час чищення зубів пошкоджується емаль, а відбілюючий ефект практично не помітний.

otbelivanie ofisnoeПід час проведення процедури відбілювання зубів у стоматолога використовується речовина на основі перекису водню. При дотриманні всіх необхідних умов, відбілюючий ефект досягається без пошкодження емалі. Тільки найвідоміші бренди, такі як американський бренд BEYOND, можуть похвалитися унікальною збалансованою формулою, в якій з активним відбілюючим компонентом використовуються спеціальні з'єднання, які добре контролюють чутливість зубів. Цей вид відбілювання зубів дозволяє досягти зміни кольору зубів, або окремого взятого зуба, у багато разів за короткий час, а отриманий ефект збережеться на тривалий період.

otbelivanie domashnee

Домашнє відбілювання зубів

Застосовується виключно для освітлення живих зубів, за умови, що зміни кольору не несуть надмірний характер. В основі даного виду відбілювання використовуються препарати гелеобразної структури, активними компонентами яких є перекис карбаміду або перекис водню.

Лікар попередньо знімає відбитки з зубних рядів пацієнта і по ним виготовляються тонкі прозорі зубні капи з полістиролу. Пацієнт отримує засіб для відбілювання зубів, футляр для зберігання капи і докладну інструкцію. Для досягнення відбілюючого ефекту потрібно заповнити капи гелем і слідувати вказівкам в інструкції. Як правило, капи одягаються на ніч.

Процентна складова відбілювання і тривалість процедур визначається лікарем-гігієністом індивідуально для кожного пацієнта. Для підтримки отриманого результату домашнє відбілювання використовується і після офісного ( «кабінетного»).

У наших клініках курс відбілювання зубів проводиться під обов'язковим лікарським контролем. При дотриманні показань, правильній підготовці і лікарському контролі, ця процедура абсолютно безпечна. Спираючись на багаторічний досвід, знання та побажання пацієнта, наші фахівці підберуть оптимальну формулу кольору Вашої нової усмішки.

До Вашої білосніжної і сяючої посмішки залишився всього один важливий крок - залишити свій контактний номер телефону, натиснувши на іконку телефону в правому нижньому кутку, і ми зв'яжемося з Вами для запису на консультацію в зручний час та дату.

Будемо раді бачити Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:
- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку)
- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)

Посміхайтеся частіше і нехай у нас будуть тільки хороші приводи для зустрічей!

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK