EnglishGermanRussianUkrainian

Вирівнювання зубів

Красиві і здорові зуби - це не тільки естетична складова Вашої зовнішності. Навіть, якщо Ви не прагнете до ідеально рівних зубів, щоб посміхатися як кінозірка, варто задуматися про виправлення прикусу просто для здоров'я всього організму.

Науково доведено, що навіть незначні аномалії прикусу позначаються на функціонуванні всієї зубощелепної системи, шлунково-кишковому тракті, а також можуть призводити до головних болів.

Для відновлення рівного зубного ряду застосовуються брекет-системи, їх ще називають брекети.

Причини неправильного прикусу

Назвемо найпоширеніші: неправильний ріст зубів і зсув зубів після видалення зуба. Особливо це актуально в дитячому віці при видаленні молочних зубів.

Дитячий організм у віці від 3 до 12 років розвивається дуже швидко. Зростають не тільки зуби, але і вся щелепа. Саме цей період і несе найбільші ризики.

Якщо Ви не встежили за молочним зубом і його довелося видалити, то дуже рухливі молочні зуби поряд з постійно зростаючою щелепою починають займати місце, що звільнилося. Зміщується весь щелепний ряд і те місце, де повинен був з'явитися ще один корінний зуб буде або зайнято, або виявиться деформованим. В результаті ймовірність виникнення проблем у правильному прикусі дуже висока.

Як запобігти появі неправильного прикусу?

Найпростіше запобігти появі проблеми, ніж її героїчно вирішувати.

Саме тому ми рекомендуємо робити профілактичні огляди і професійну чистку зубів, особливо для малюків, кожні 6 місяців.

Чому так? Дитина сам ще не може якісно почистити свої молочні зуби, а дорослі не завжди відносяться до цього питання з належною увагою. Проте здорові молочні зуби - запорука правильного розвитку корінних зубів і нехтувати цим не можна.

Якщо питання виправлення прикусу все ж виникло

Виправлення зубощелепних аномалій - процес індивідуальний. Найбільш ефективний метод лікар визначає за допомогою спеціальних методів діагностики. Якщо говорити про вік, то ідеальний час поки зуби ще ростуть. У цей час вони найбільш податливі до корекції і добре рухливі. Застосовувати брекети можна починаючи з 9-10 років, а оптимально з 12-13. Все залежить від індивідуального розвитку дитини та її зубного ряду.

Виправлення прикусу процес тривалий, але дає прекрасні результати не тільки в підлітковому віці. Навіть після формування постійного прикусу, виправити дефекти зубного ряду ефективно також можна.

Залежно від індивідуальних показань, брекети носять від року до двох з половиною років. А після їх зняття ще стільки ж часу знадобиться на закріплення результату за допомогою ретенційного апарату - знімного пристрою, яке треба носити по 12-14 годин на добу. В період лікування кожні три-чотири тижні необхідно відвідувати ортодонта.

ortodontia

Нюанси носіння брекетів

  • Відмовитися від твердої і в'язкої їжі, щоб виключити зайвий вплив на брекети
  • Більш ретельна чистка зубів. Наявність брекетів ускладнить доступ до частини поверхні зуба, а підтримувати зуби в чистоті і здоровому стані вкрай важливо
  • Перші кілька тижнів Вам доведеться звикати до брекетів.

Але це малі незручності за сяючу здоров'ям і красою посмішку. Тим більше, що виправлення прикусу займає близько двох років, а насолоджуватися сяючою посмішкою Ви будете все життя!

Які бувають брекети?

Брекети бувають різних видів, і можуть виготовлятися з металу, кераміки, пластику і навіть з сапфіра. Огранений особливим чином сапфір переломлює світло, і тому брекети (на відміну від металевих і пластикових) практично непомітні, не викликають неприємних відчуттів у роті і не порушують дикцію.

Перед установкою брекетів

Перший крок - консультація з лікарем ортодонтом, який дасть рекомендації з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей. В результаті Ви зможете прийняти зважене рішення.

Наступний крок - обов'язково провести лікування зубів і професійну чистку порожнини рота, щоб виключити розвиток карієсу під час носіння брекет-системи.

Наша задача- турбота про здоров'я і красу Вашої посмішки! Саме тому наші пацієнти стають нашими друзями і з задоволенням розповідають про нас. Якщо ми ще не знайомі, то будемо щасливі познайомити Вас з нашою командою та прикладами наших робіт.

Ми завжди із задоволенням відповімо на всі питання. Для цього залиште свій номер телефону, натиснувши на іконку телефону справа внизу екрану - ми передзвонимо Вам і підберемо зручний для Вас час візиту на консультацію.

Будемо раді бачити Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:

- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку)

- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)

Посміхайтеся частіше. Завжди!

Познайомитися з усією командою «Німецькій стоматології».

Вартість виправлення прикусу

Фіксація металевих брекетів/ На 1 щелепу 17 000 грн (500 євро)
Фіксація керамічних (сапфірових) брекетів / На 1 щелепу 23 800 грн (700 євро)
Фіксація металевих брекетів системи Damon Q / на 1 щелепу 23 800 грн (700 євро)
Фіксація керамічних (естетичних і малопомітних) брекетів системи Clear / На 1 щелепу 34 000 грн (1000 євро)

Подивитися всі ціни клініки «Німецька стоматологія».

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK