EnglishGermanRussianUkrainian

Медикаментозний сон (поверхнева седація за допомогою закису азоту)

Якщо Ви ще не чули про стоматологічне лікуванні із застосуванням медикаментозного сну, то будете приємно здивовані, адже тепер турбота про здорову посмішку буде асоціюватися виключно з позитивними емоціями.

Крім комфортного безболісного лікування, фахівці «Німецької стоматології» поставили собі за мету усунути неприємний психологічний фактор, яким часто супроводжується шлях до здорової посмішки, - хвилювання, або навіть страх. У сучасному світі дуже багато причин для нервового напруження, і красива посмішка точно не повинна бути однією з них.

Що таке медикаментозний сон?

Медикаментозний сон застосовуваний в «Німецькій стоматології» це не наркоз, а поверхнева седація за допомогою закису азоту (nitrous oxide). Це стан розслаблення і спокою, при якому можна провести максимально продуктивне лікування, і відразу після нього повернутися до своїх звичних справ - сісти за кермо, або відправитися на зустріч.

Закис азоту ще називають «звеселяючим газом», цей метод давно застосовується в кращих клініках світу, і рекомендований для стоматологічного лікування і дітей і дорослих. Використовуваний газ не викликає побічних ефектів або алергії, має нейтральний смак і запах, а також практично відразу виводиться з організму. На відміну від наркозу, при седації людина знаходиться в свідомості, може взаємодіяти і спілкуватися з лікарем.

Особливо актуальна седація, коли заплановано лікування відразу декількох зубів. Воно пройде швидко і легко, і ви заощадите час на візити до стоматолога. Для маленьких пацієнтів, дуже часто, це єдиний спосіб провести кілька стоматологічних маніпуляцій за один прийом, так як їм дуже складно довго сидіти на одному місці, або вони відчувають стрес.

Як відбувається лікування зубів із застосуванням медикаментозного сну?

Закис азоту надходить через спеціальну маску, яка одягається пацієнтові на ніс, при цьому дихання не порушується і залишається нормальним. Спеціаліст визначає дозу речовини для кожного пацієнта індивідуально, і може змінювати її в ході лікування.

При вдиханні «звеселяючого газу» відчувається спокій, розслабленість і емоційний комфорт. Дія закису азоту триває тільки при його вдиханні через маску, після закінчення стоматологічного лікування маска знімається і седація припиняється.

Зверніть увагу, що медикаментозний сон має лише легким знеболюючим ефектом, і не виключає використання місцевої анестезії.

Переваги седації в стоматології

 • не вимагає підготовки
 • не вимагає діагностичних досліджень (так як метод безпечний)
 • позбавляє від страху стоматологічного лікування (особливо актуально для пацієнтів з підвищеною тривожністю)
 • допомагає при підвищеному рвотному рефлексі
 • практично усуває неприємні відчуття при введенні місцевої анестезії, посилює ефект знеболення
 • позбавляє дитину від боязні стоматолога і негативних асоціацій з лікуванням зубів
 • можна використовувати дітям з 3-4 років

Коли медикаментозний сон не рекомендується?

 • індивідуальна непереносимість
 • ГРВІ або інші причини порушення носового дихання
 • гострий отит
 • високий внутрішньочерепний тиск
 • вагітність
 • дітям віком до 3-х років (дитина повинна свідомо дозволити одягнути маску і спілкуватися з лікарем)

Спробуйте новий рівень антистрес-лікування зубів, без побічних ефектів і з хорошим настроєм. Фахівці «Німецької стоматології» забезпечать комфорт і безпеку на всіх етапах вашого візиту до клініки.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK