EnglishGermanRussianUkrainian

Лікування пародонту

Краса посмішки залежить не тільки від здоров'я зубів, але і від стану ясен. Тому важливо не допускати їх запалень або пошкоджень. Запалення ясен правильніше називати запаленням пародонту.

Якщо запалення сильне, то мова вже не тільки про ясна. Тому що крім самих ясен запалення виникає ще й у тканини зуба і кістки. Саме тут і криється вся небезпека нібито безневинного запалення ясен.

Основна причина хвороб ясен - це зубний наліт, який постійно утворюється в ротовій порожнині. При дотриманні достатньої щоденної гігієни та регулярних професійних чисток у стоматологам'який бактеріальний наліт не буде накопичуватися і утворюватись, перетворюючись на зубний камінь. Тому гігієна ротової порожнини є дуже важливою!

Серед захворювань пародонту найбільш поширеними є:

parodont

Гінгівіт - запалення ясен, яке виникає через накопичення зубного нальоту над і під лінією ясен. При гінгівіті ясна можуть кровоточити під час чищення зубів зубною щіткою і зубною ниткою. Але тканини як ясен, кістки і сполучної тканин, що утримують зуби, ще не уражені.

Пародонтит - захворювання, при якому пошкодження кістки і тканин, що утримують зуби на місці стають незворотними. Можуть почати утворюватися кишені під ясенним краєм, в яких накопичуються залишки їжі і зубний наліт. Відповідне лікування у стоматолога і активний догляд в домашніх умовах допомагає запобігти подальшому розвитку процесу.

Пародонтоз- захворювання, що характеризується ураженням пародонту - комплексу тканин, що оточують корінь зуба. Має незапальну природу. Зустрічається відносно рідко, в XNUMX - XNUMX% випадків. Часто пародонтоз плутають з пародонтитом - патологією запальної природи. Пародонтит зустрічається набагато частіше, ніж пародонтоз.

Чарівного лікування від пародонтозу і пародонтиту на сьогоднішній день немає, але це не означає, що необхідно не діяти. Зупинити і запобігти погіршення стану ясен спільними зусиллями можливо. Звертаючись в наші клініки, Ви збільшуєте шанси на прискорення процесу і гарантію кращого результату.

Причини запалення ясен:

1. Механічні подразнення від впливу твердої і крихкої їжі. Це надлишок сухариків, чіпсів, пластівців, з'їдених всуху.

2. Неправильний чи несвоєчасний догляд за порожниною рота, який призводить до відкладення зубного нальоту і зубного каменю, який і стає причиною запалення ясен і зародження карієсу.

3. Також причиною, що сприяє запаленню ясен, можуть бути: куріння, гормональні зміни, ліки у яких можуть бути відповідні побічні ефекти.

4. Індивідуальними особливостями побудови ротової порожнини, які можуть сприяти запаленню є:

  • неправильний прикус, що призводить до нерівного навантаження на тканини пародонту, а також до погіршення самоочищення ротової порожнини
  • дрібне напередодні утворення в ротовій порожнині, що приводить до опущення ясенного краю, оголення коренів зубів і руйнування кістки, що в підсумку призводить до втрати зубів
  • короткі вуздечки язика і губ, що представляють собою потужні сполучнотканинні тяжі, що віддаляють ясенний край в області різців

zabolevania parodonta

Як лікувати запалення ясен?

В першу чергу необхідно зрозуміти причину. При зверненні до лікаря Вам підберуть необхідне лікування. Пам'ятайте, що самостійна діагностика і лікування можуть нашкодити безпосередньо. В результаті Ви можете втратити дорогоцінний час, коли зуб ще можна було врятувати.

І будьте дуже уважні до стану ясен у дітей. Адже в дитячому віці закладається здоров'я майбутніх зубів. Набагато простіше попередити виникнення проблеми, ніж потім з ними боротися, піддаючи дитину додатковому стресу.

Фахівцями наших клінік застосовується комплексний підхід в діагностиці і лікуванні захворювань пародонту: пародонтологічну допомогу, хірургічні операції, ортопедичне лікування, і, при необхідності, залучення ортодонта. Тільки спільними зусиллями можливо досягти ефективного лікування таких складних захворювань, як пародонтит, пародонтоз і гінгівіт.

Якщо у Вас є запалення ясен обов'язково запишіться до нас на консультацію. Тим більше, якщо Ви не проводили профілактичний огляд вже більше 6 місяців.

Для запису на консультацію залиште свій номер телефону, натиснувши в правому нижньому кутку на іконку телефону. Ми зв'яжемося з Вами і підберемо зручний час для візиту.

Чекаємо Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:

- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку)
- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)

Ваша посмішка - наша турбота!

Необхідно відзначити, що будь-яке лікування захворювань ясен, так само як і їх профілактика, починається з видалення зубного каменю і зняття нальоту, що містять велику кількість мікробів, до речі, наявністю яких і обумовлюється неприємний запах з рота при гінгівіті і пародонтиті.

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK