EnglishGermanRussianUkrainian

Імплантація зубів

Відновлення зубного ряду після втрати зуба дуже важливо як з естетичного, так і з фізіологічного боку. Особливо - це актуально, якщо втрачений зуб знаходиться в зоні посмішки.

Сучасна стоматологія здатна вирішити, як естетичне, так і функціональне завдання правильного прикусу

Імплантація зубів є найнадійнішим і естетичним методом відновлення втрачених зубів. Зубні імпланти абсолютно біосумісні, і виконують функцію кореня зуба, на який, після імплантації, закріплюється коронка.

Більш того, імплант після приживлення буде служити протягом усього життя.

Успішність відновлення зубного ряду імплантами становить 96-99%, проте ключовими факторами є:

  • Якість біосумісного матеріалу, з якого зроблений сам зубний імплант.
  • Технологія обробки поверхні імпланту.
  • Унікальність форми і покриття імплантату.
  • Професіоналізм і сучасні знання лікаря-імплантолога.

Вибираючи виробника систем імплантів для наших пацієнтів, ми віддали перевагу швейцарській якості і надійності.

 

«Німецька стоматологія» - авторизований партнер компанії Straumann, З доступом до унікальних інновацій і технологічних можливостей кращого в світі виробника імплантатів. З імплантами Straumann ми дійсно можемо впоратися з будь-якою проблемою і гарантувати прекрасний результат на все життя!

Переваги імплантації зубів перед коронками і протезами

імплантація

  • не потрібно обточувати сусідні здорові зуби
  • зберігається обсяг кістки і прикріплених ясен, що перешкоджає розвитку зубощелепних деформацій
  • не потрібно їх депульпувати, що робиться досить часто при обточуванні зубів під коронки
  • сусідні зуби не перевантажуються при жуванні, тому що не беруть на себе жувальне навантаження за відсутній зуб
  • повна заміна знімного протезу металокерамічними конструкціями на імплантатах
  • навіть при повній адентії (відсутності зубів) - при ретельному плануванні на імплантатах можна точно зафіксувати естетичну зубну конструкцію (протез)

Не відкладайте своє здоров'я на потім!

Відсутність навіть одного зуба змінює характер жувальних рухів. У підсумку, змінюється жувальне навантаження на всю щелепу і зуби, що поступово веде до подальших змін - складніше ретельно пережовувати їжу, а це впливає на травлення і її засвоєння організмом. Поступово це відбивається на здоров'ї всього організму. Тому чим раніше Ви відновите правильність зубного ряду - тим краще це для здоров'я всього організму.

Якщо у Вас є сумніви або питання - в першу чергу запишіться на консультацію і нехай це стане Вашим першим кроком у виборі здорового способу життя і сяючої посмішки. Для цього залиште свій контакт, натиснувши на іконку телефону в правому нижньому кутку екрану.

Скільки має коштувати один імплант, якщо це преміум клас і світовий стандарт, як STRAUMANN?

У клініках Німецька стоматологія вартість на кращі технології доступна. Завдяки офіційному партнерству з кращою компанією в світі ми маємо спеціальну вартість на найтехнологічніші в світі імплантати - 700 або 850 євро (Один з кращих в світі імплантатів) Так, і все включено. Детально про вартість і переваги ми опишемо нижче в цій статті.

Чому ми вибрали саме імпланти STRAUMANN

Найвищі показники приживлення

На показники приживлення імплантатів впливає матеріал, з якого він зроблений, а також поверхня імплантату, його форма і з'єднання із зубною коронкою.

Унікальний сплав імплантату - ROXOLID

Straumann виробляє імплантати з патентованого сплаву титану і цирконію - Roxolid. Наукові дослідження показали, що заміна титану на Roxolid, привела до підвищення показника приживлення імплантатів на 2% (в середньому з 96,8% до 98,4%). З одного боку, 2% це мало, але з іншого - це скорочення ризиків в 2,5 рази!

Погодьтеся, що в такому відповідальному рішенні, як інвестиції в своє здоров'я і красу набагато важливіше отримати бажаний результат з мінімальними ризиками і бути впевненими, що вибрали для себе найкраще!

Унікальна поверхню імплантату - SLACTIVE

SLActive стимулює процес загоєння, покращує живлення кров'ю кісткової тканини, зменшує запальний процес і прискорює формування кістки. Все це скорочує час приживлення імпланта на 2 місяці і збільшує ймовірність приживлення до 99-100% навіть в складних випадках.

Доступна ціна та переваги

З огляду на наше багаторічне співробітництво з Straumann, ми можемо запропонувати нашим пацієнтам спеціальну вартість імплантів. Ви платите виключно за результат, а також в якості компліменту від клініки отримуєте безкоштовно постановку формувача ясен для всіх видів систем імплантів. Цей етап дуже важливий з точки зору правильного формування десни навколо майбутнього зуба. В інших клініках він оплачується додатково.

Міжнародна гарантія - на все життя

Виробник настільки впевнений у своїй продукції, що надає гарантію на свої вироби (не на лікування) на все життя. Це означає, що для будь-якого лікаря-імплантолога в будь-яке місце світу буде безкоштовно доставлений новий імплантат або будь-який компонент системи, необхідний для вирішення будь-якого питання пацієнта. Ніхто не залишиться без професійної підтримки, незалежно від того, куди подорожує і скільки часу пройшло після операції.

При всіх численних позитивних моментах імплантація зубів вимагає підготовки, а в деяких випадках має протипоказання, які визначаються індивідуально в кожному клінічному випадку лікуючим лікарем. Можливості сучасної медицини дозволяють успішно усунути більшість протипоказань, якщо вони не є абсолютними.

Які гарантії в «Німецькій стоматології»?

Гарантії - це наша професійна відкрита позиція. Детально про гарантійні терміни і терміни служби на зубні імплантати і на нові зуби, які не відрізняються від здорових і натуральних, Ви можете дізнатися на цій сторінці сайту.

Якщо у Вас зараз є питання або необхідна допомога в прийнятті рішення- сміливо звертайтеся до наших фахівців.

Залиште свій контактний номер телефону, натиснувши на іконку телефонної слухавки в правому нижньому кутку екрану - ми перетелефонуємо і запишемо Вас на консультацію до фахівця.

Чекаємо Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:

- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку)

- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)

Ваша посмішка і довіра - наша турбота!

Вартість імплантації зубів

варіант А -Один з найбільш технологічних імплантатів ШТРАУМАН ROXOLID  (Постановка одного імплантату + формувач ясен) 23 800 грн
(700 євро)
А.1. Все включено: Імплантат ШТРАУМАН + Абатмент (з'єднувальний елемент імплантат-коронка) + коронка металокерамічна 44 200 грн
(1300 євро)
А.2. Все включено: Імплантат ШТРАУМАН + Абатмент (з'єднувальний елемент імплантат-коронка) + коронка цільнокерамічна, замість металокерамічної! 54 400 грн
(1600 євро)
варіант Б бюджетний імплантат європейського класу  (Постановка одного імплантату+ формувач ясен) 17 000 грн
(500 євро)
Б.1.Все включено: Імплантат бюджетних систем + Абатмент (з'єднувальний елемент імплантат-коронка) + коронка металокерамічна 37 400
(1100 євро)
Б.2. Все включено: Імплантат бюджетних систем + Абатмент (з'єднувальний елемент імплантат-коронка) + коронка цільнокерамічна, Замість металокерамічної! 47 600 грн
(1400 євро)

Подивитися всі ціни клініки «Німецька стоматологія».

 

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK