EnglishGermanRussianUkrainian

Видалення нерва зуба

Зубний біль вважається одним з найсильніших. Але болить не сам зуб. Часто біль викликаний станом нерва зуба. Видалення нерва зуба - найсумніша процедура для стоматолога тому що це означає, що врятувати зуб вже не можливо. І хоч сам зуб може залишитися на місці і прослужити ще дуже довго, він вже буде мертвим.

Причини видалення нерва зуба

У більшості випадків - запущений карієс, коли стінки зуба стоншуються настільки, що навіть установка пломби може не допомогти в силу сильної чутливості до перепаду температур або тиску на зуб при прийомі їжі або вживання напоїв.

Також причиною може стати:

  • бактерії, які проникли з глибокої каріозної порожнини
  • травма зуба, порушений кровообіг, пошкодження нерва
  • вплив бактерій через тріщину в зубі
  • захворювання пародонту

Як проходить лікування

Суть лікування каналів зуба полягає у видаленні пульпи і зубного нерва. Після їх усунення зубна порожнина проходить очищення і обробку, а потім проводиться пломбування каналів. Анестезія забезпечує безболісність проведеного лікування.

У наших клініках використовуються тільки передові технології і відточені до нюансів кращі медичні протоколи, тому лікування та пломбування каналів зуба пройдуть для Вас максимально комфортно і абсолютно безпечно для здоров'я.

Anatom_
Важливо знати!
Неякісне лікування при пломбуванні кореневих каналів призводить до ранньої втрати зуба, так як запалюється не тільки сам зуб, але і навколишня його кісткова тканина.

Методи лікування, які використовуються в наших клініках, обладнання та інструменти дозволяють врятувати навіть сильно зруйновані та інфіковані зуби. А високий рівень професіоналізму команди гарантовано зможе запобігти ускладненням, що ведуть до втрати зуба, серйозних захворювань м'яких і кісткових тканин. Адже Ваша усмішка і довіра - наша турбота!

Відновлений ендодонтичним лікуванням зуб завжди краще, ніж заміщений - такий зуб може функціонувати, часто не викликаючи повторних проблем.

Якщо у Вас є сумніви щодо стану свого зуба - наполегливо рекомендуємо пройти огляд. На ранніх стадіях більшість ситуацій вирішуються швидко і легко, а отримавши консультацію фахівця Ви зможете прийняти вірне рішення.

Будьте впевнені, що ми докладемо всі зусилля, щоб зберегти здоров'я Ваших зубів і забезпечити красу посмішки. Для запису на консультацію залиште свій номер телефон, натиснувши в правому нижньому кутку на іконку телефону. Ми зв'яжемося з Вами і підберемо зручний час та дату для візиту.

Чекаємо Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:
- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку)
- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)

Посміхайтеся частіше! Вам це личить!

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK