EnglishGermanRussianUkrainian

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія є окремою галуззю стоматології, в якій враховані всі особливості дитячого організму і психологічна складова роботи з дітьми. Тому дуже важливо, щоб лікуванням зубів дитини займався саме дитячий стоматолог, який знає, як перетворити процес в захоплюючу гру.

Перший візит дитини до стоматолога формує подальше ставлення дитини до лікування зубів і правильної гігієни порожнини рота. Ми з гордістю зазначимо, що нам вдається зробити так, щоб дитина сама захотіла в наступний раз відвідати свого стоматолога та сісти в крісло до лікаря, як до найкращого друга.

На жаль, іноді батьки помилково вважають, що молочні зуби не вимагають особливого догляду, адже вони все одно випадуть, але від здоров'я молочних зубів залежить здоров'я постійних. А від правильності порядку і термінів зміни молочних зубів залежить правильний прикус.

Перший візит до дитячого стоматолога

Найкраще якщо перший візит до стоматолога буде профілактичним.

Якщо цей час вже втрачено, то важливо говорити дитині правду. Зі свого боку ми робимо все, щоб лікування пройшло безболісно і дуже цікаво для дитини.

Уже майже два десятиліття фахівці «Німецької стоматології» без зусиль справляються з будь-яким завданням, вибравши найефективніший підхід. На кожному етапі до лікування підключається фахівець потрібної галузі стоматології, який найбільш компетентний в наявній проблемі. Такий командний підхід довів свою результативність лікування, і Ваша дитина заведе більше друзів-стоматологів, які будуть виконувати обов'язки «Фей здорової усмішки».

При роботі з дітьми застосовуються зовсім інші інструменти, матеріали і лікарські препарати. Крім того, не кожен, навіть самий кваліфікований стоматолог зможе працювати з дітьми, так як крім блискучого знання стоматології, дитячий стоматолог також повинен володіти навичками психолога та легко встановлювати контакт з дитиною.

Догляд за зубами - це цікаво!

Навчимо правильній гігієні і попередимо проблеми з зубами

Фахівці «Німецької стоматології» не тільки лікують наявні проблеми з зубами у дітей, а й роблять все необхідне, щоб попередити розвиток нових! Ми навчимо дитину і батьків правильній гігієні ротової порожнини, розповімо і покажемо як за допомогою спеціальних індикаторів визначити якісну чистку зубів. Ми будемо зустрічатися тільки з хороших приводів!

Якщо потрібно, ми легко можемо виправити навіть наслідки дитячих захоплень, таких як катання на велосипеді.

А також, будемо запрошувати дітей на пізнавальні і веселі свята, які організовує наша дружня команда:

Нехай похід до стоматолога запам'ятається Вашій дитині, як захоплююча подорож у світ високих технологій і добрих зубних фей, з якими приємно поговорити.

Знайомтеся з нашими зубними Феями і сміливо записуйте на прийом свою крихітку!

Для цього залиште свій номер телефону, натиснувши справа внизу екрану на іконку телефону- ми передзвонимо і підберемо зручний для Вас час візиту на консультацію.

Чекаємо Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:

- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку, недалеко від Львівської площі)

- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)

Нехай світ буде наповнений щасливими дитячими посмішками!

Познайомитися з усією командою «Німецькій стоматології».

Вартість лікування зубів у дітей

Зняття зубних відкладень. Бережемо дитячі посмішки! 1000 грн
Пломбування молочного зуба.
У вартість «все включено»:
  «Чарівна» анестезія + ізоляція зуба системою «Коффердам» + відновлення зуба + рекомендації
1000 грн
Ендодонтичне лікування молочного зуба.
У вартість «все включено»:
  «Чарівна» анестезія + ізоляція зуба системою «Коффердам» + герметизація системи кореневих каналів + відновлення зуба тимчасовим композитом
1 200
Презент для Зубної Феї: видалення молочного зуба, зберігаючи здоров'я! 1 000 грн

Подивитися всі ціни клініки «Німецька стоматологія».

Наші фахівці

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK