EnglishGermanRussianUkrainian

Мережа стоматологічних клінік Києва і Харкова «Німецька стоматологія »ми будуємо на єдиній системі цінностей, яку полюбили всі наші шанувальники. Адже завдяки їй ми вибудовуємо довіру, яка переростає в дружбу і здорову, щасливу посмішку всієї родини!

Наші цінності

Здорові Завжди!
Наш організм - це єдине ціле і стан здоров'я кожної його частини впливає на всі інші. Наше завдання забезпечити здоров'я порожнини рота і це набагато більше, ніж просто лікування зубів. Так, бувають в житті ситуації, коли потрібне термінове тимчасове рішення і ми допомагаємо нашим клієнтам в цьому. Але першочергове завдання - забезпечити здоров'я в майбутньому. Тому лікування зубів, консультації та профілактичні огляди нашими фахівцями спрямовані на те, щоб Ваша посмішка завжди випромінювала здоров'я, радість і впевненість у собі.

Наші клієнти - наші друзі.
У своїй роботі ми ставимо перед собою завдання зробити так, щоб Ваші візити до стоматолога стали комфортними профілактичними оглядами і мінімальними процедурами по догляду за порожниною рота. Зустрічами не тільки з лікарем, але і з другом. А хороших друзів завжди зустрічають із сяючою, здоровою посмішкою.

Все саме найкраще!
Технології не стоять на місці, стоматологія розвивається дуже швидко. Ми використовуємо всі можливості розширити наші навички і знання, щоб йти в ногу з часом. Таке ставлення до рівня освіти всієї нашої команди гарантує Вам найкраще рішення навіть складних ситуацій!

Важливо для нас - добре для Вас!

Чесність і відкритість у всьому- Друзі, це в першу чергу про чесність та відкритість. Тому чесність і прозорість для клієнта, дуже важлива для нас. Ми відкриваємо всі карти, і даємо повну інформацію про можливі варіанти лікування і наслідки, щоб наш майбутній друг міг прийняти єдино правильне для себе рішення і залишився ним задоволений. Це перший важливий крок на шляху до взаємної довіри між лікарем-стоматологом і клієнтом.

 

Принцип: «Чітка вартість» - перелік медичних послуг заздалегідь узгоджено. Приховані платежі виключені. Ми суворо дотримуємося цього правила при наданні одно- і багатоетапної стоматологічної допомоги і вважаємо, що це другий крок на шляху до довіри.

 

Принцип «Командний підхід» - звертаючись до свого лікаря, Ви отримуєте доступ до унікальних знань і досвіду кожного нашого фахівця і нашої команди в цілому. Це дозволяє підібрати максимально ефективне рішення навіть у найскладніших ситуаціях і мінімізувати ймовірність медичних помилок в діагностиці та лікуванні. І це третій крок на шляху до довіри.

 

Принцип "Все включено" - Ви платите тільки за надані послуги, а не за візити, дрібні послуги, маніпуляції і відвідування лікарів. При бажанні Ви можете внести повну передоплату за комплексне і тривале лікування на спеціальних умовах клініки.

 

Принцип "Оплата за результат" - точна діагностика, високий професіоналізм та надання повної інформації про можливі варіанти розвитку подій гарантує Вам отримання результатів, узгоджених на початку. Стоматологія без сюрпризів - те, чого хоче кожен, а для нас це принципова позиція!

 

На першій зустрічі

Наше завдання максимально точно провести першу діагностику, розповісти стан справ зараз і можливі варіанти розвитку подій по етапах.
У деяких випадках лікування вимагає дотримання графіка візитів до лікаря. Тому вкрай важливо перед початком, узгодити наші дії з урахуванням Ваших планів на відпустку, бізнес-поїздки та інші важливі заходи в Вашому житті. Погодьтеся, що гарну посмішку Ви хотіли б отримати до весілля або відпустки, а поставити брекети після.

Перший вкрай важливий етап - обстеження до оперативного втручання.

Включає візуальний огляд і проведення повноцінної діагностики (рентгенографії або комп'ютерної томографії). Це дозволяє скласти первинну картину, оцінити стан справ і визначити варіанти розвитку подій.

Чому ми акцентуємо на цьому увагу?

Далеко не завжди все можна побачити на знімку. У складних ситуаціях можливі приховані нюанси, які можуть спричинити додаткові витрати як грошей, так і часу. Саме тому, ми вважаємо вкрай важливим дати максимально повну інформацію клієнту перед прийняттям рішення.

У нашій практиці були випадки, коли саме це гарантувало успіх, і ми ставали друзями! Ось один з таких прикладів:

До нас звернувся чоловік, який веде активний спосіб життя. Плануючи лікування, лікар звернув увагу пацієнта, що по його завершенню наступні 14 днів протипоказані активні, фізичні навантаження. Виявилося, що чоловік хотів закінчити все перед поїздкою в похід на Монблан! Очевидно, що якби ми не попередили його на першому етапі про це, то все лікування піддалося б великим ризикам і довелося б починати з початку. А це, як мінімум, зіпсований відпочинок і розчарування.

Завдяки турботі лікаря про пацієнта і довгостроковому результату лікування, все пройшло прогнозовано і чітко. Вибір був зроблений на користь тимчасового рішення перед поїздкою і продовженні лікування після неї. Це яскравий приклад, коли час і доречність були для клієнта набагато пріоритетнішими ніж вартість лікування.

Саме тому так важлива перша зустріч і правильно пройдений перший етап!

Пам'ятайте про це і розповідайте свої плани під час візиту до стоматолога.

Зі свого боку ми завжди готові знайти для Вас найкраще рішення, яке принесе Вам не тільки відмінний результат, а й позитивні емоції, як під час лікування, так і після нього. Саме тому нас рекомендують своїм знайомим і друзям, довіряють турботу про здоров'я своїх дітей.

Якщо у Вас залишилися питання, ми будемо раді відповісти на них.
Залиште свій контактний номер телефону, натиснувши на іконку телефонної слухавки в правому нижньому кутку екрану - ми перетелефонуємо і запишемо Вас на консультацію до фахівця.

Зустрітися з командою та прикладами наших робіт.

Приходьте в клініки «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:
- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку)
- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)

І посміхайтеся частіше!