EnglishGermanRussianUkrainian

Імплантація зубів в Києві

Здорова і красива посмішка - візитна картка успішної людини. Але рано чи пізно кожен з нас стикається з проблемою втрати зубів. Це призводить до психологічного дискомфорту, естетичним недоліків і функціональних порушень як зубощелепної системи, так і до збою роботи всього організму людини.

Імплантація зубів змогла вирішити проблему втрати зубів, щоб виконувати всі необхідні вимоги для правильного відновлення зубного ряду без шкоди для здорових зубів. Вона по праву вважається найперспективнішим, актуальним і затребуваним напрямком сучасної стоматології та протезування.

Дентальная імплантація має на увазі вживлення в кісткову тканину щелепи стержня з високоякісного медичного титану. Після його успішного приживлення на стрижень встановлюється абатмент (елемент, що з'єднує коронку із зубним імплантатом), і на нього кріпиться коронка.

зубний імплантат

Головною перевагою імплантації зубів, яка успішно практикується в усьому світі вже не одне десятиліття, вважається можливість повноцінно замінити відсутній зуб штучним, без необхідності обточувати сусідні здорові зуби, як це відбувається при установці мостовидних протезів. Також, краще застосовувати імплантацію якщо відсутня кілька зубів, так як звичайний протез часто призводить до дефектів мови, погіршення сприйняття їжі та має неприродний вигляд.

При відсутності кількох поспіль зубів імплантат використовується як опора для фіксації мостоподібного протеза, знову ж таки - без обточування сусідніх здорових зубів. При повній відсутності зубів (адентії) імплантація позбавляє від вимушеної необхідності носити знімний протез. Відновлення зубів за допомогою імплантації гарантує надійну фіксацію, природний зовнішній вигляд, правильно розподілену жувальну навантаження і при відповідному догляді - практично необмежений термін служби.

Імплантація зубів, як і будь-яке хірургічне втручання, має і свої протипоказання, але лише деякі з них є абсолютними, обумовлені серйозними захворюваннями. У більшості випадків після консультації з фахівцем вдається скласти перелік необхідних заходів, щоб підготуватися до імплантації зубів.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK