EnglishGermanRussianUkrainian

Імплантація переднього зуба

Втрата переднього зуба тягне за собою не тільки порушення естетичної складової посмішки, але і психологічні зміни. Людина не може вести звичне життя, так як відчуває дискомфорт при прийомі їжі, не може посміхатися як раніше, відповідно буде уникати звичного темпу життя і спілкування. Але сучасна стоматологія має рішення і цієї проблеми.

Дентальна імплантація допоможе відновити естетичну і функціональну складову зубного ряду в максимально швидкі терміни і без шкоди для сусідніх здорових зубів, на відміну від протезування зубів.

Передні зуби не виконують жувальну функцію, тому для відновлення зубів в зоні посмішки використовуються спеціальні імплантати, які більше підходять для дотримання всіх естетичних особливостей. Також в максимально короткі терміни проводиться установка тимчасової коронки на імплантат, щоб пацієнт відчував себе комфортно протягом усього терміну імплантації.

Імплантація передніх зубів передбачає досягнення максимальної естетики зі збереженням обсягу кісткової тканини, мінімальним травмуванням тканин ясен, і коротким терміном приживлення.

Для дотримання всіх вимог естетики в дентальній імплантації зубів в зоні посмішки використовуються імплантати невеликого діаметра, який забезпечить надійність з мінімальною травматичністю для оточуючих тканин. Крім специфічного діаметра, такі імплантати мають особливу конструкцію різьблення і покриття. Склад покриття сприяє поліпшенню процесу відновлення кістки.

Крім дентального імплантату, що заміняє корінь зуба, важливу роль відіграє якість коронки, яка встановлюється на імплантат. Під час посмішки штучний зуб повинен виглядати природно, не відрізняючись від інших. Щоб досягти такого результату потрібно звертатися тільки до фахівців, які використовують імплантати і коронки високої якості. Матеріал з якого виготовляється коронка має велике значення. Наприклад суцільнокерамічна коронка буде виглядати набагато природніше ніж металокерамічна, і будуть виключені такі можливі дефекти, як оголений металевий обід біля ясен або металева конструкція, що просвічується через кераміку на світлі.

Поділитися: Поділитися на Facebook Поділитися в Google+ Tweet about this on Twitter Поділитися на LinkedIn Викласти на VK