EnglishGermanRussianUkrainian

Ми працюємо на якісний результат, який гарантований відповідальним підходом до виконання наших зобов'язань. Гарантії для нас, перш за все, - наша відкрита професійна позиція.

У таблиці нижче представлені гарантійні строки і строки служби. Ця інформація дозволить Вам правильно оцінити пропоновані послуги.

Послуга Гарантія Строк служби
Реставрація з композитних матеріалів 1 рік 5 років
Керамічні реставрації (вкладки, накладки) 1 рік 5 років
Класичні металокерамічні коронки 3 роки 7 років
Високоестетичні керамічні коронки 3 роки 10 років
Коронки (постійні) на імплантатах 3 роки 10 років
Коронки пластмасові тимчасові - 1 місяць
Імплантат дентальний (стоматологічний) 3 роки  протягом всього життя

У питаннях особистого здоров'я і краси важливі довіра і впевненість в результаті. І вибір клініки часто робиться, грунтуючись на думці людей, яким довіряєш. Ми це знаємо, адже багато нових пацієнтів приходять до нас саме за рекомендаціями своїх друзів, колег і партнерів.

Необхідно сказати, що «Гарантія» та «Строк служби» - це різні поняття. Але в медицині їх часто використовують в рекламних цілях без уточнення, про що йде мова.

Гарантія- це зобов'язання перед Пацієнтом, що зафіксована в порожнині рота дентальна конструкція (реставрації зуба, коронки, імпланти або вініри) будуть виконувати свої прямі функції, зберігати свою цілісність і міцність. В іншому випадку, будуть перероблені повністю за рахунок клініки.

Строк служби - це період часу в світовій стоматологічній практиці, протягом якого, при правильному поводженні, дентальні конструкції продовжать виконувати свої функції, зберігаючи міцність, цілісність і задані естетичні параметри.

У медицині часто маніпулюють поняттями гарантій, особливо щодо лікування. Однак, гарантії лікування в західній медичній практиці не існує. Цивілізовані клініки і лікарі використовують чіткі поняття «прогнозу», «очікуваного результату» і «статистики успішних втручань і операцій».

Який з варіантів: художня реставрація, коронка або імплант Вам більше підійде зможе порадити лікар.

Вивчивши на консультації Вашу ситуацію, особливості організму і стиль життя, ми підбираємо найвдаліше рішення. Тому, ми приділяємо особливу увагу Першій зустрічі і Першому етапу.

Ми з задоволенням відповімо на Ваші запитання.

Для цього залиште номер телефону, натиснувши на іконку телефонної слухавки у правому кутку внизу екрану - адміністратор зв'яжеться з Вами і підбере зручний час візиту на консультацію.

Будемо раді бачити Вас в клініках «Німецька стоматологія» в Києві за адресою:
- вул. Обсерваторна, 7 (в районі Цирку)
- вул. Драгомирова, 16-Б (Новопечерські Липки)
Посміхайтеся частіше. Завжди!