EnglishGermanRussianUkrainian
Як ми забезпечуємо безпеку прийому наших пацієнтів?

У всіх клініках «Німецька стоматологія» використовується багатоступенева система безпеки. Для Вашого спокою і впевненості ми розповімо Вам про головні її особливості та переваги.

Читати далі
Лазерна імплантація зубів

Традиційно, імплантація зубів проводиться за допомогою двох етапів. Спочатку проводиться хірургічне втручання - розріз ясен і установка імплантату, а через кілька місяців на імплантат встановлюється абатмент (з'єднувач імплантату і коронки) і постійна коронка.

Читати далі
Одноетапна імплантація

Одноетапною імплантацією називають встановлення дентальних імплантатів за один прийом у стоматолога, або ж максимум протягом тижня після видалення зуба.

Читати далі
Дентальна імплантація

Дентальна імплантація дає можливість навіть після втрати одного або декількох зубів повноцінно відновити зубний ряд зі збереженням естетичної та функціональної складової.

Читати далі
Пізня імплантація зубів

Дентальна імплантація передбачає вживлення елемента з високоякісного медичного титану на місце відсутнього зуба.

Читати далі
Імплантація переднього зуба

Втрата переднього зуба тягне за собою не тільки порушення естетичної складової посмішки, але і психологічні зміни.

Читати далі
У яких випадках потрібно видаляти зуби мудрості

З усіх наявних у людини 32 зубів, зуби мудрості найбільш складні. Це 4 крайніх зуби, якими з обох сторін закінчуються обидва зубних ряди.

Читати далі
Як боротися з бруксизмом (скреготом зубів)

Так званий скрегіт, скрип зубами уві сні. Тема бруксизму на сьогодні залишається відкритою і до кінця не вивченою. Якщо скрегіт зубами турбує лише від випадку до випадку, особливих причин для хвилювання немає. Однак регулярний скрип зубами уві сні може викликати серйозні пошкодження.

Читати далі
Що потрібно знати коли у дитини ріжуться зубки?

Прорізування дитячих зубів досить болісний процес, і щоб його полегшити, є досить багато засобів. Але фахівці не рекомендують батькам поспішати із застосуванням спеціальних знеболювальних гелів. Для початку потрібно скористатися менш агресивними засобами.

Читати далі
Чи можливо вирівняти зуби без брекетів?

Брекети - це, мабуть, найефективніший метод виправлення кривизни зубів, але багатьом він не підходить за цілою низкою причин.

Читати далі
Реставрація зубів за допомогою вінірів

Реставрацією зубів називають ряд стоматологічних маніпуляцій, які спрямовані на відновлення патологічно зміненого або пошкодженого зуба. Дана процедура сьогодні є дуже популярною серед пацієнтів клінік, проте має дуже багато тонкощів і нюансів.

Читати далі
Причини захворювань скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС)

Захворювання скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС) по своїй частоті зустрічаються після хвороб пародонта і карієсу.

Читати далі
Методи усунення діастеми (міжзубної щілини)

Наявність проміжків (трем) між зубами в тій чи іншій мірі порушує естетичний вигляд і вимову. Причинами трем являються невідповідність між величиною зубів і розміром щелепи, відсутність зубів, неправильне положення окремих зубів.

Читати далі
Причини і лікування неприємного запаху з рота (галітозу)

Як показали дослідження, основними причинами неприємного запаху з рота, викликаного утворенням нальоту на язиці, є недостатня гігієна порожнини рота, вживання пюреобразной їжі і паління.

Читати далі
Чи можливо вилікувати пародонтит вдома?

Пародонтит - запальне захворювання тканин пародонту, що характеризується прогресуючим руйнуванням нормальної структури альвеолярного відростка щелепи.

Читати далі
Основні помилки при щоденній гігієні зубів

Якісна гігієна зубів перешкоджає запальним процесам в роті і виконує естетичну функцію, забезпечуючи зубам красу, блиск і роблячи посмішку привабливою.

Читати далі
Навіщо потрібна професійна чистка зубів у стоматолога

Навіть при самому ретельному і старанному чищенні зубів, з часом все одно утворюються зубні відкладення, зубний камінь. Відкладення бувають двох видів - м'які і тверді. І ті і інші вимагають професійного чищення зубів у стоматолога.

Читати далі
Коли і як правильно чистити зуби

Як відомо, зуби потрібно чистити двічі на день - вранці і ввечері, але, найчастіше, коли проводити ранкову гігієну порожнини рота - до або після сніданку, кожен вирішує для себе індивідуально, виходячи з власних уподобань. Як же насправді краще для здоров'я зубів?

Читати далі
Терміни прорізування і зміни молочних зубів

Молочні зуби прорізуються між 6 і 30 місяцями життя. Перший молочний зуб, що прорізується у шестимісячної дитини - це нижній центральний різець. Потім з'являються верхні центральні різці, потім бічні різці, перші молочні моляри, ікла і другі молочні моляри.

Читати далі
Вибір зубної щітки і пасти

Сучасний асортимент зубних щіток просто величезний, і в більшості випадків вибір відбувається за принципом: приємний колір, відповідна ціна і фірма-виробник часто миготить в рекламі, але це самі непотрібні фактори вибору, якщо все ж робити акцент на її ефективність.

Читати далі
Коли потрібно виправляти неправильний прикус

Стоматологічна проблема, з якою часто стикаються діти (а вірніше, їх батьки та дитячі стоматологи-ортодонти) - неправильний прикус і зуби, які криво ростуть.

Читати далі
Перший візит дитини до стоматолога

Дослідження показали, що майже 8 з 10 батьків нехтують рекомендаціями регулярно показувати своїх дітей зубному лікарю. 79% опитаних батьків чекають, поки їх діти підростуть до 1 року, перш ніж вести їх до стоматолога, 5% - очікують, коли їх діти підростуть до 5 років. Менше половини батьків (47%) з тих, у кого діти до 16 років, водять своїх дітей до стоматолога раз на півроку.

Читати далі
Як підготуватися до імплантації зубів, види імплантатів

Прийнявши рішення про встановлення зубних імплантатів, найважливіше - до імплантації повинні бути готові і лікар і пацієнт. Лікар повинен знати все про стан здоров'я пацієнта, а пацієнт повинен бути готовий морально і фізично до проведення імплантації.

Читати далі
Як вибрати брекет-систему: види, переваги та недоліки

Якщо ви прийняли рішення виправити неправильний прикус за допомогою брекет-систем, то напевно вже замислювалися яку ж вибрати. Зараз існує безліч модифікацій брекетів, що розрізняються по ряду параметрів.

Читати далі
Чи варто відбілювати зуби?

Красива посмішка - це не просто показник здорових зубів, але і невід'ємна частина привабливої ​​зовнішності. Хто не мріяв про «голлівудську усмішку»? На жаль, з віком, далеко не кожному вдається зберегти зуби білими, а посмішку привабливою. Найчастіше «голлівудська» білизна досягається за допомогою імплантації зубів. Але існують і інші варіанти.

Читати далі
Найбільш точне і ефективне лікування з дентальним мікроскопом Optomic OP-Dent

Застосування мікроскопа дозволяє розширити можливості лікування зубів і провести його з гарантованою якістю, не покладаючись на випадковості.

Читати далі
«Німецька стоматологія» на вулиці Обсерваторній, 7: історія видатної вулиці і обсерваторії

Одна з наших київських клінік розташована в затишному, тихому місці, в самому серці міста, але без зайвої метушні та шуму.

Читати далі